Kategorie

Nowe produkty

Tagi

Producenci

List of products by manufacturer DOXA

Zegarki DOXA przez ponad 120 lat istnienia na rynku niezmiennie pobudzają wyobraźnię i są obiektem pożądania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dbałość o detale oraz kunszt wykonania powodują, że każdy model dostępny na rynku jest unikatowym dziełem sztuki.

Zegarki DOXA przez ponad 120 lat istnienia na rynku, niezmiennie pobudzają wyobraźnię i są obiektem pożądania nawet najbardziej wymagających klientów. Dbałość o detale oraz kunszt wykonania powodują, że każdy model dostępny na rynku jest unikatowym dziełem sztuki.


Marka stworzyła niepowtarzalną linię zegarków, przystosowanych do użytku nawet 750 m pod wodą. Dzięki wprowadzeniu rewolucyjnej innowacji, modele Doxa SUB 750 TSUB 600 T oraz SUB 300 T pomagają nurkom pamiętać o czasie spędzonym pod powierzchnią i o głębokości, na jakiej się znajdują.


Jedną z flagowych kolekcji marki jest linia „Grafic”, stworzona we współpracy z artystami szkoły wzornictwa Bauhaus. Stanowi ona doskonałą propozycją dla osób ceniących sobie minimalizm i oszczędność formy.

More
Pokaż 1 z 1 - 6 z 6 przedmiotów
Pokaż 1 z 1 - 6 z 6 przedmiotów